DrenikNet Forum
Septembar 16, 2014, 10:28:11 am *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Dobro dosli!
 
   Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 [2] 3
  Štampaj  
Autor Tema: *nAjAvA FiLmOvA nA tV-u*  (Pročitano 23749 puta)
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Jun 07, 2006, 02:38:59 pm »

hallmark

08.06.2006   

00:45    KOBNA GREĹ KA       
02:30    ODJEK VISKIJA       
04:15    KOBNA GREĹ KA       
06:00    KRALJEVIĆ I PROSJAK       
07:45    SESTRIN ČUVAR       
09:30    BEZGRANIČNI SVETOVI       
11:15    TAOC NA JEDAN DAN          
14:00    KRALJEVIĆ I PROSJAK       
15:45    SESTRIN ČUVAR       
17:30    BEZGRANIČNI SVETOVI          
20:15    SENKA SUMNJE             
23:00    ZAGONETKA       

09.06.2006   

00:45    CRNI LISAC       
02:30    SENKA SUMNJE       
04:15    CRNI LISAC       
06:00    TATINA ZAMENA             
09:30    BASKERVILSKI PAS       
11:15    PROMENLJIVA OSEĆANJA       
14:00    TATINA ZAMENA       
15:45    BASKERVILSKI PAS          
20:15    U ODBRANI NAĹ E DECE       
22:00    TEĹ KA ŽENA       
23:15    LOV NA DROGU


cinemaniJa

08.06.2006   

00:00    Lađa od kamena (STONERAFT)       
02:00    Svet duhova (GHOST WORLD)       
08:00    Gica prasac (PORKY PIG 2)       
10:00    Uspavana lepotica (SLEEPING BEAUTY)
12:00    SUMNJIVO LICE       
14:00    Ĺ PADIJER - JEDAN ŽIVOT       
16:00    Smrtonosna vrelina (DEAD HEAT)       
18:00    Jednooki Džek (ONE EYED JACKS)
20:00    Tako smo se smejali (Cosi"™ ridevano)
22:00    Ljubav i sve ostalo (ANYTHING ELSE)       

09.06.2006   

00:00    Pre nego padne noć (Before night falls)
02:00    Zatvorska priča (INSIDE)       
08:00    Krilo ili batak             
12:00    GORILA SE KUPA U PODNE       
14:00    Princeza na zrnu graška       
16:00    Ljubav i sve ostalo (ANYTHING ELSE)
18:00    Knjiga o džungli (JUNGLE BOOK)       
20:00    .COM za ubistvo (.COM FOR MURDER)
22:00    Zbogom, Lenjine! (GOODBYE LENIN!)


tv1000

08.06.2006   

04:00    Madam Bovari       
06:20    Muzičarke iza rešetaka       
08:10    Popaj       
10:00    U maju je sve dozvoljeno       
12:00    Pakao       
14:00    Mrvica i Anton       
16:00    Inspektor Gedžet       
18:00    Pritajeni pogled       
20:00    Poslednje bezbrižno leto       
22:00    Madam Bovari       

09.06.2006   

04:00    Veronikin dvostruki život       
06:00    Poslednje bezbrižno leto (Gripsholm)
08:00    Inspektor Gedžet (Inspector Gadget)
10:00    Mrvica i Anton (PĂźnktchen & Anton)
12:00    Pritajeni pogled (La Spettatrice)       
14:00    Gospodin Magu (Mr. Magoo)       
16:00    Santa Maradona       
18:00    Sveti čovek (Holy Man)       
20:00    Pare ili život!       
22:00    Veronikin dvostruki život


film+

08.06.2006   

00:00    Pekinški Bicikl       
02:00    Tabu (Gohatto)              
10:20    Best       
12:10    Sklonište (Sanctuary)          
15:20    Best       
17:20    Gorka Žetva (Bitter Harvest)    
20:20    Neprijateljsko udvaranje       
22:00    Ona (She)       
23:30    Neonske Lepotice (Ai ni ai wo)       

09.06.2006   

01:20    Pekinški Bicikl           
11:00    Neprijateljsko udvaranje       
12:30    Napad na policijsku stanicu    
15:20    Neprijateljsko udvaranje       
17:00    Ona (She)          
20:20    Savrsen podstanar (Perfect Tenant)
22:00    Morski vuk (Sea Wolf)       
23:40    Su Su (Xiu Xiu)


hbo

08.06.2006   

01:35    Pravi seks ekstra: Pornukopija       
10:00    Izgubljeni u Americi          
12:00    Pogled kroz prozor       
13:30    Fakir       
15:00    Kako pronaći stan       
16:55    Ja, špijun       
18:35    Poslednja igra             
21:00    Nestali       
23:15    Ljudi sa autoputa       

09.06.2006   

00:40    Ulice Malibua       
10:00    Dvostruka vizija       
11:30    101 dalmatinac       
13:15    Sahrana krupne zverke       
15:00    Vrtlog       
16:50    Prljavi poslovi       
18:15    Autostoperski vodič kroz galaksiju
20:05    RADIO       
21:55    Oči od kristala
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Jun 11, 2006, 02:03:00 pm »

hallmark

12.06.2006   

01:15    ISPLIVAVANJE          
04:00    VARIJANOV RAT       
06:00    KRALJ MAJMUNA       
07:45    KIŠA ZA ODRI       
09:30    LJUBAVNE PESME       
11:15    PREKRŠENA OBEĆANJA             
14:00    KRALJ MAJMUNA       
15:45    KIŠA ZA ODRI       
17:30    LJUBAVNE PESME             
20:15    UBISTVA U MIDSOMERU              
23:15    NEOČEKIVANA LJUBAV       

13.06.2006   

00:45    INSPEKTORI: MRVICA DOKAZA       
02:30    UBISTVA U MIDSOMERU       
04:15    INSPEKTORI: MRVICA DOKAZA       
06:00    KRALJ MAJMUNA       
07:45    SEDMI IZVOR       
09:30    GRAD BOGALJA       
11:15    MISIJA SPASA          
14:00    KRALJ MAJMUNA       
15:45    SEDMI IZVOR       
17:30    MAMA FLORINA PORODICA             
20:15    ZADNJI PROZOR       


cinemaniJa

12.06.2006   

00:00    Među neznancima             
08:00    Osobe: nepoznate       
10:00    Alisa u Zemlji čuda       
12:00    Dečak iz džungle (JUNGLEBOY)       
14:00    ŠESTA BRZINA       
16:00    NEVINOST BEZ ZAŠTITE             
20:00    Prokletstvo škorpiona od žada       
22:00    Američki psiho 2       

13.06.2006   

00:00    Ukradeni životi (VIDAS PRIVADAS)       
02:00    Propušten poziv (ONE MISSED CALL)       
08:00    MALI HEROJI       
10:00    Crvenkapica       
12:00    Ivica i Marica (HANSEL & GRETEL)       
14:00    Blizina (PROXIMITY)          
18:00    On, ona i klonirana (REPLI-KATE)       
20:00    Smrtonosna vrelina (DEAD HEAT)       
22:00    Koton klab (COTTON CLUB)      
23:00    CRNI BRANITELJI


tv1000

12.06.2006   

04:00    Trči Lola, trči       
06:00    Kako je Stela ponovo postala riba       
08:10    Tamna strana Meseca       
10:00    Gradske priče       
12:00    Odrastanje na Beverli Hilsu       
14:00    Hajdi M.       
16:00    Neobični ljubavni trougao       
18:00    Od 14 dana do doživotne       
20:00    Problemi sa zetom       
22:00    Trči Lola, trči (Lola rennt)       

13.06.2006   

04:00    Poslednji metro (Le dernier metro)       
06:10    Problemi sa zetom (Mio cognato)       
08:00    Neobični ljubavni trougao       
10:00    Hajdi M.       
12:00    Od 14 dana do doživotne       
14:00    Tajna kućne pomoćnice       
16:00    Gospođa Reti       
18:00    Pet glasova i klavir- Comedian Harmonist       
20:10    Sveti čovek (Holy Man)       
22:00    Poslednji metro (Le dernier metro)


film+

12.06.2006   

01:10    Pećina Tajni             
10:20    Lotus za dorucak       
12:10    Nebeska Ljubav             
15:20    Heroj       
17:00    Prati me              
20:20    Prica o Suzan Vilson       
22:00    Red Hot       
23:30    Vojvotkinja od Albe       

13.06.2006   

01:10    Red Hot          
10:20    Priča o Suzan Vilson       
12:00    Red Hot              
15:20    Priča o Suzan Vilson       
17:00    Vojvotkinja od Albe             
20:20    Cisto ubistvo       
22:00    Žensko Telo       
23:40    Ovogodišnja ljubav


hbo

12.06.2006   

00:00    Kriminal       
01:25    Sveci i vojnici       
10:00    Svakodnevica             
12:10    Biću tu       
13:55    Jastozi iz Bruklina             
16:05    Čuvari plaže       
17:35    Krupna riba             
20:05    Ružičasti dodir          
22:10    Tajni prozor       
23:45    Prljavi rat       

13.06.2006   

01:20    Marbela!       
10:00    Prvo me poljubi       
11:30    Ni za čim ne žalim       
13:10    Opasne devojke       
14:50    Druga prismotra       
16:40    Crvena ruža       
18:30    Upravo venčani          
20:40    Vodeni život sa Stivom Zisuom             
23:10    Mračne opsesije
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Jun 13, 2006, 12:02:17 pm »

hallmark

14.06.2006   

00:45    BORBA ZA MOJU ĆERKU       
02:30    ZADNJI PROZOR       
06:00    NEMIRNE DUŠE       
07:45    ALISA S DRUGE STRANE OGLEDALA       
09:30    MAMA FLORINA PORODICA       
11:15    ČOVEK SA LEVOG TERENA          
14:00    NEMIRNE DUŠE       
15:45    ALISA S DRUGE STRANE OGLEDALA       
17:30    MAMA FLORINA PORODICA          
20:15    NAKNADNI ŠOK             
23:00    SPASAVANJE ŠKOLE       

15.06.2006   

00:45    RIZIK ROBINA KUKA       
02:30    NAKNADNI ŠOK       
06:00    UPRAVLJATI DIVLJIM POLJIMA       
07:45    PALI ANĐEO       
09:30    MAMA FLORINA PORODICA       
11:15    OČI U OČI             
14:00    UPRAVLJATI DIVLJIM POLJIMA       
15:45    PALI ANĐEO       
17:30    GRAD BOGALJA             
20:15    NAKNADNI ŠOK             
23:00    BESKUĆNICA NA HARVARDU


cinemaniJa

14.06.2006   
       
02:00    Legenda o princezi Surijotai       
08:00    Duško Dugouško (BUGS BUNNY)       
10:00    Kvigli (QUIGLEY)       
12:00    Ljubav i sve ostalo (ANYTHING ELSE)       
14:00    Prazna kolevka (EMPTY CRADLE)       
16:00    KRAJ RATA       
18:00    Gica prasac (PORKY PIG 1)              
22:00    Oblik stvari (SHAPE OF THINGS)       

15.06.2006   

00:00    Proleće u malom gradu       
02:00    Fatalna Džindžer (GINGER SNAPS)       
08:00    PRINCEZA NA ZRNU GRAŠKA       
10:00    Krilo ili batak       
12:00    Mali detektivi u poteri za lešinarima       
14:00    GORILA SE KUPA U PODNE       
16:00    Oblik stvari (SHAPE OF THINGS)       
18:00    Led (ICE)       
20:00    21 gram (21 GRAMS)       
22:00    Ana (ANNA)


tv1000

14.06.2006   
 
04:00    Francuski rulet       
06:00    Sveti čovek (Holy Man)       
08:00    Gospođa Reti       
10:00    Tajna kućne pomoćnice       
12:00    Pet glasova i klavir       
14:10    Rosini (Rossini)       
16:10    Svet tišine (Jenseits der Stille)       
18:00    Ed Vud (Ed Wood)       
20:10    Braća u Sestrinstvu (Sorority Boys)       
22:00    Francuski rulet (Rien ne va plus)       

15.06.2006   

04:00    Oproštajni ludi provod       
06:00    Braća u Sestrinstvu (Sorority Boys)       
08:00    Svet tišine (Jenseits der Stille)       
10:00    Rosini (Rossini)       
12:00    Ed Vud (Ed Wood)       
14:10    Pakao (L'Enfer)       
16:00    Gladna ljubavi       
18:00    Slepi putnici (The Impostors)       
20:00    Život je sve što imaš       
22:00    Oproštajni ludi provod


film+

14.06.2006   

01:30    Vojvotkinja od Albe              
10:20    Čisto ubistvo       
12:00    Žensko Telo             
15:20    Čisto ubistvo       
17:00    Ovogodisnja ljubav             
20:20    Luda vožnja – veče sa Britani Marfi       
22:20    Ko ubija device

za chetvrtak netje da mi ochita..videtjem mozhda tje sutra..

hbo

14.06.2006   

01:10    Lovac na vanzemaljce       
10:00    Irene       
11:40    Ja kažem da, oni - ne       
13:10    RADIO       
15:00    Jedna ljubav              
17:05    Poslednja igra       
18:35    Minut u Njujorku       
20:05    THE RUNDOWN       
21:50    Stranac       
23:25    Pijani od ljubavi       

15.06.2006   

01:00    Vukodlak       
10:00    Ljubav iznad svega       
11:30    Bolno priznanje       
12:55    Njena životna uloga       
14:40    Petar Pan       
16:35    Nevestin otac       
18:20    Utakmica života             
21:00    Sobarica i senator       
22:45    Oči od kristala
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Jun 15, 2006, 08:04:02 am »

hallmark

16.06.2006   

00:45    NEZNANAC POKRAJ MENE       
02:30    NAKNADNI ŠOK       
06:00    ORKESTAR IZ SANDY BOTTOMA       
07:45    DINOTOPIJA: ISKUŠENJE       
09:30    TUĐE SRCE       
11:15    DRUGARI              
14:00    ORKESTAR IZ SANDY BOTTOMA       
15:45    TUĐE SRCE       
17:30    DINOTOPIJA: ISKUŠENJE             
20:15    POSLEDNJI POZIV       
22:15    POVERENJE       
23:30    IZRAĐIVAČ MAPA       

17.06.2006   

00:45    ROKSEN: PULICEROVA NAGRADA       
02:30    U ODBRANI NAŠE DECE       
06:00    BEG IZ KANJONA DIVLJE MAČKE       
07:45    LJUBAV SE NEŽNO RAĐA       
09:30    SIRENA       
11:15    RATNI PLEN             
14:00    BEG IZ KANJONA DIVLJE MAČKE       
15:45    LJUBAV SE NEŽNO RAĐA       
17:30    SIRENA             
20:15    EN RUL: STRANAC KRAJ MENE       
22:00    TAJNO ODELJENJE       
23:00    RIMSKO PROLEĆE GĐE STOUN


cinemaniJa

16.06.2006   

00:00    Savršen poklon (THE PERFECT GIFT)       
02:00    Čovek bez prošlosti       
08:00    Razdor (LA ZIZANIE)              
12:00    UZROK SMRTI NE POMINJATI       
14:00    Lutalice       
16:00    Ana (ANNA)       
18:00    Herkules (HERCULES)       
20:00    Musketar (MUSKETEER)       
22:00    Memento (MEMENTO)       

17.06.2006   

00:00    Vudu (VOODOO)       
02:00    Pi (PI)       
08:00    Film: NEVINOST BEZ ZAŠTITE       
10:00    Dečak iz džungle (JUNGLEBOY)       
12:00    PRIČE SA SMETLIŠTA             
16:00    Musketar (MUSKETEER)       
18:00    Među neznancima (Between strangers)       
20:00    Tvrdica (L’AVARE)       
22:00    Nevinost (INNOCENCE)


tv1000

16.06.2006   

04:00    Ko pre devojci... (Fame Chimica)       
06:00    Život je sve što imaš       
08:10    Gladna ljubavi       
10:00    Pakao (L'Enfer)       
12:00    Slepi putnici (The Impostors)       
14:00    Mrvica i Anton (Pünktchen & Anton)       
16:00    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)       
18:00    Hofa (Hoffa)       
20:20    23       
22:00    Ko pre devojci... (Fame Chimica)       

17.06.2006   
 
04:00    Santa Maradona       
06:00    23       
08:00    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)       
10:00    Mrvica i Anton       
12:00    Hofa (Hoffa)       
14:20    Nije lako biti rok zvezda       
16:00    Gospodin Magu (Mr. Magoo)       
18:00    Inspektor Gedžet (Inspector Gadget)       
20:00    Haj Fideliti (High Fidelity)       
22:00    Santa Maradona


film+

16.06.2006   

00:00    Istinska ljubav (Cet amour-la)                
10:20    Pakt (The Pact)       
12:00    Istinska ljubav (Cet amour-la)             
15:20    Pakt (The Pact)       
17:00    Ulica razvrata (Laurel Canyon)             
20:20    Rastavljeni (Asunder)       
22:00    Fantom iz Luvra       
23:40    Ovo je more (This is the sea)       

17.06.2006   

01:20    Istinska ljubav (Cet amour-la)       
08:00    Crtani film: Rob Roj             
11:10    Crtani film: Ostrvo sa blagom       
12:00    Moj meda (Bear with me)       
14:00    Ovo je more (This is the sea)       
16:00    Ester Kan (Esther Kahn)       
17:40    Rastavljeni (Asunder)       
19:20    Fantom iz Luvra       
21:00    Kad je kolevka pala       
22:30    Nikad ne pričaj sa strancem


hbo

16.06.2006   
      
01:05    STRAH.COM       
10:00    Na dohvat ruke       
11:35    Srećna vremena             
13:40    Pasji futbal       
15:05    Priča o Dejlu Ernhartu       
16:40    Dodir       
18:25    Priča o Pepeljugi       
20:00    Medaljon       
21:30    Mućka          
23:40    28 dana kasnije       

17.06.2006   

01:30    Oreol       
08:00    Gluplji i tuplji             
10:00    Treća želja       
11:40    Autostoperski vodič kroz galaksiju          
13:55    Magla rata       
15:45    Ljubav u bekstvu             
18:05    Specijalci       
20:05    Bez ljutnje, molim       
21:50    Kolateral
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
pravo_u_raj
Urednici foruma
Kanarinac
*****
Poruke: 880


91657856 pravo_u_raj@hotmail.com pravo_u_raj@yahoo.com
Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #19 poslato: Jun 17, 2006, 02:55:36 pm »

kacim umesto sexy84 posto ima problema sa browserom

susbota 17.06

pink 11:00 zevs i roksana

rts1 12:30 dinotopija

pink 12:30 ko to tamo peva

pink 16:00 vejnov rat

obn 20:00 potraga za holdenom

hrt1 20:15 slomljena strela

pink 21:00&01:15 trumanov show

obn 22:10&02:00 veshtice iz blera

hrt1 22:25 do poslednjeg daha

art 22:30 magnolija

pink 22:55&04:30 mali niki

hrt1 00:05 misija u marabelji

obn 00:15 pricha o zlom dechaku

b92 00:40 huliganska strast

hrt1 01:35 zid tajni


nedelja 18.06

pink 14:00 nedeljni ruchak

b92 14:03 poslednji vampir

pink 16:00 preboli me

hrt1 17:15 maska

tv novi sad1 20:00 ukrshtene sudbine

b92 21:00 ljudi na prodaju

pink 21:00&02:00 nepristojna ponuda

hrt1 21:15 rusko meso

art 22:30 rashtimovani trio

pink 23:30&04:00 afera tomas kraun

hrt2 23:35 topaz


ponedeljak 19.06

rts2 14:00 charli chen u cirkusu

pink 14:00 sabirni centar

hrt1 17:45 three on a date

obn 22:00 pakleni udar

mag+ 22:00 tajna bez svedoka

art 22:30 uljezi

pink 00:30 dokaz za ubistvo

obn 00:55 veshtice iz blera

hrt1 02:10 kamen oko vrata [le boulet]

pink 02:45 dzordz vashington


utorak 20.6

rts2 14:00 charli chen na trkama

pink 14:00 spasitelj

hrt1 17:45 spremni za trku

b92 21:00 venchanje mog najboljeg druga

pink 21:45 smrtonosni prasak [dead bang]

obn 22:00 nepobedivi

mag+ 22:00 devojachka soba

art 22:30 uljezi2

hrt1 23:40 chetri dana u septembru

obn 00:35 pakleni udar

pink 00:45 sjajna svetla velegrada


sreda 21.06

rts2 14:00 charli chen u operi

pink 14:00 normalni ljudi

hrt1 17:45 different

b92 21:00 ko je hari kramb

obn 22:00 ljubavne igre

mag+ 22:00&04:00 klaudija

art 22:30 fabio montale

pink 23:00 marvinova soba

obn 00:45 nepobedivi

pink 01:00 mesecheve planine

hrt1 01:45 stranger then fiction


chetvrtak 22.06

rts2 14:00 charli chen na olimpijadi

pink 14:00 vishe od igre

hrt1 17:45 mojih stotinu dece

b92 21:00 besani u sijetlu

obn 22:00 uhvati kartera

mag+ 22:00 porodichni lekar

art 22:30 fabio montale2

pink 23:30 ratnici podzemlja

tvns1 00:15 spavati sa djavolom

obn 00:40 ljubavne igre

hrt1 00:40 crvene notji
 
pink 01:15 scene zlochina


petak 23.06

rts2 14:00 charli chen na brodveju

pink 14:00 tajna manastirske rakije

hrt1 17:45 the spiral staircase

hrt1 20:15 duboki udar

obn 22:00 ponovo rodjen

mag+ 22:00 izazov kao sudbina

art 22:30 fabio montale3

pink 23:00 maratonci trche pochasni krug

obn 00:35 uhvati kartera

hrt1 00:40 zapovesti

pink 00:45 zhene na ivici nervnog sloma

hrt1 02:05 terorista

pink 02:45 bludnik

hrt1 03:45 any place but home
Sačuvana
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Jun 21, 2006, 06:42:19 pm »

Hallmark

22.06.2006   

00:45    IZDANO POVERENJE       
02:30    U ODBRANI NAŠE DECE       
04:15    IZDANO POVERENJE       
06:00    DŽONIJEVA DEVOJKA       
07:45    OBOJENA KUĆA       
09:30    DEJVID KOPERFILD       
11:15    ŠPIJUNAŽA I MULJAŽA          
14:00    DŽONIJEVA DEVOJKA       
15:45    ED              
17:30    KOD PORODICE OSMOND       
19:15    ED       
20:15    SAMO SAN             
23:00    INSPEKTORI       

23.06.2006   

00:45    NEVOLJE U RAJU       
02:30    SAMO SAN       
04:15    NEVOLJE U RAJU       
06:00    MEDALJON       
07:45    DINOTOPIJA: NOVI HORIZONTI       
09:30    KRALJEVSKI SKANDAL       
11:15    INCIDENT             
14:00    MEDALJON       
15:45    ED             
17:30    DINOTOPIJA: NOVI HORIZONTI       
19:15    ED       
20:15    ČETKA PUNA NADE       
22:15    POVERENJE       
23:30          SLEPO VEROVATI


cinemaniJa

22.06.2006   

00:00    Titus (TITUS)       
02:00    Ken Park (KEN PARK)       
08:00    Najlepše priče       
10:00    Razdor (LA ZIZANIE)       
12:00    Grof Monte Kristo (Count of Monte K.)       
14:00    UZROK SMRTI NE POMINJATI       
16:00    Sumanuti parastos (EULOGY)       
18:00    Ljubav i sve ostalo (ANYTHING ELSE)       
20:00    Dodir (TOUCH)       
22:00    Krila kolomba       

23.06.2006   

00:00    Živeti 200 na sat (SPEEDWAY JUNKIE)       
02:00    Spajder (SPIDER)       
08:00    Tvrdica (L’AVARE)          
12:00    NEVINOST BEZ ZAŠTITE       
14:00    Najlepše priče 2       
16:00    Krila kolomba       
18:00    MALI HEROJI       
20:00    Pljačkaš bez imena (PILGRIM)       
22:00    MAYBE BABY


tv1000

22.06.2006   

04:00    Dugo putovanje na Sever       
06:00    Moj anđeo (Mon ange)       
08:00    Hajdi M.       
10:00    Kada sreća zakuca       
12:00    Gospođa Reti       
14:00    Popaj       
16:00    Flaber (Flubber)       
18:00    Gradske priče (En la ciudad)       
20:00    Žirafa (Meschugge)       
22:00    Dugo putovanje na Sever       

23.06.2006   

04:00    Pare ili život!       
06:00    Žirafa (Meschugge)       
08:00    Flaber (Flubber)       
10:00    Popaj       
12:00    Gradske priče (En la ciudad)       
14:00    Braća u Sestrinstvu (Sorority Boys)       
16:00    Slepi putnici (The Impostors)       
18:00    Tamna strana Meseca       
20:00    Trči Lola, trči (Lola rennt)       
22:00    Pare ili život!


film+

22.06.2006   

01:30    Bulevar Zvezda (Mulholland Drive)             
10:20    Burni ponedeljak (Stormy Monday)       
12:00    Potraga (Quest)             
15:20    Slatka patnja (Brimstone & Treacle)       
17:00    Burni ponedeljak (Stormy Monday)             
20:20    Promene (Change of heart)       
22:00    Sa druge strane zakona       
23:30    Lola i Bildkid (Lola and Bilidkid)       

23.06.2006   

01:20    Intimnost (Intimacy)             
10:20    Promene (Change of heart)       
12:00    Sa druge strane zakona             
15:20    Promene (Change of heart)       
17:00    Sa druge strane zakona             
20:20    Priča o Margaret Sanger       
22:00    Usamljeni Heroj (Lone Hero)       
23:30    Natali X (Nathalie)


hbo

22.06.2006   

01:35    Pandorina kutija       
10:00    Adamova priča       
11:35    Dodir             
13:45    Crvena ruža       
15:30    Talas prevare       
17:00    Bivša žena mog života       
18:35    Medaljon          
21:00    Pijani od ljubavi       
22:35    Lovac na vanzemaljce       

23.06.2006   
      
00:45    Ta žena       
10:00    Zbogom ptičice       
11:40    Ljubav iznad svega       
13:10    Čuvar brata svog       
14:50    Kraljeva igra       
16:40    Jedna ljubav       
18:20    THE RUNDOWN       
20:05    Herbi: buba nabudžena do zuba       
21:45    Tim Amerika: Svetska policija
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Jul 04, 2006, 11:23:13 am »

cinemaniJa

04/07/2006   
      
14:00    Razdor (LA ZIZANIE)    
18:00    Osobe: nepoznate    
20:00    Srećan put (BON VOYAGE)    
22:00    Lovac na jelene (DEER HUNTER)    

05/07/2006   
    
02:00    Čovek koji je tužio Boga    
08:00    Alisa u Zemlji čuda    
10:00    Video sam mamu kako ljubi D.Mraza    
12:00    Žena u ratu (WOMAN AT WAR)    
14:00    Musketar (MUSKETEER)    
16:00    Uspavana lepotica (SLEEPING BEAUTY)    
18:00    Lutalice       
22:00    Panika (PANIC)    

06/07/2006   

00:00    Vudu (VOODOO)    
02:00    Živeti 200 na sat (SPEEDWAY JUNKIE)    
08:00    Deset Božjih zapovesti    
10:00    Čorba od kupusa    
12:00    Sneško Belić    
14:00    SLAVICA    
16:00    Panika (PANIC)    
18:00    Krila kolomba    
20:00    Krivice (MAP OF THE WORLD)    
22:00    GOSPODIN KLAJN (MR KLEIN)


film+

04/07/2006   
   
15:20    Sudar (Crash Course)    
17:00    Bugi Boj (Boogie Boy)    
20:20    Smrtonosna izdaja (Deadly Betrayal)    
22:00    Fabrika Životinja (Animal Factory)    
23:40    Mali grad u Montani - II deo    

05/07/2006   
   
10:20    Amazon (Amazone)    
12:00    Manitouva cipela        
15:20    Smrtonosna izdaja (Deadly Betrayal)    
17:00    Fabrika Životinja (Animal Factory)       
20:20    Posetioci osvajaju Ameriku    
22:00    Na sedmom nebu    
23:30    Mali grad u Montani, 3 deo (Angel Falls)    

06/07/2006   
   
10:20    Manitouva cipela    
12:00    Lagumi i zmajevi       
15:20    Posetioci osvajaju Ameriku    
17:00    Na sedmom nebu (Décalage horaire)       
20:20    Opasno Dete (Dangerous Child)    
22:00    Brata svog čuvar (My Brother's Keeper)    
23:30    Gradonačenik Kesterbridža, I deo


hbo

04/07/2006   
    
13:30    Lopovi sa Harvarda    
15:00    Samo ne ljubav    
16:40    Pasji futbal    
18:05    Specijalci       
21:35    Beležnica        
23:10    Ni za ni protiv    

05/07/2006   

01:05    Vukodlak    
10:00    Amsterdamski pustinjak    
11:35    Holivud: Na snimanju    
12:05    Lajthaus hil    
13:40    Lenny, čudo od psa       
15:35    Ema    
17:05    Šašava družina: Ponovo u akciji    
18:35    Bizonski snovi    
20:05    Posle sumraka    
21:45    Pre sumraka    
23:05    Gotika    

06/07/2006   

00:45    Bez motiva i bez Sonie    
10:00    Ljubav, laži, deca i psi    
11:40    Gluplji i tuplji    
13:05    Te luckaste stvari    
14:55    Djuran Djuran - uživo iz Vemblija    
16:00    Oceanovih dvanaest    
18:05    Bubnjari       
21:05    Ubistvo Ričarda Niksona    
22:40    Čarlijevi anđeli 2: Gas do daske


hallmark

04/07/2006   
      
14:00    Skandal u Najrobiju    
17:30    Kristi: Povratak u kater gep       
20:15    Pusti snovi        
23:00    Bratstvo za ubistvo    

05/07/2006   

00:45    Pusti snovi    
02:30    Bratstvo za ubistvo    
04:15    Anastazija: anina tajna    
06:00    Slučaj strahovite snage    
07:45    Skandal u kraljevskoj porodici    
09:30    G. Muzika    
11:15    Odjek grmljavine    
14:00    Slučaj strahovite snage        
16:45    Sudija ejmi    
17:30    G. Muzika       
20:15    Prilika za slobodu        
23:00    Od obale do obale    

06/07/2006   
01:00    Prilika za slobodu    
02:30    Od obale do obale    
04:15    Odjek grmljavine    
06:00    Stranac u gradu    
07:45    Kod porodice Osmond    
09:30    Povratak u tajnu baštu    
11:15    Od srca    
14:00    Stranac u gradu    
17:30    Povratak u tajnu baštu       
20:15    Ljubavne pesme       
23:00    Cinkaroš


tv1000

04/07/2006   
      
14:00    Tajna kućne pomoćnice    
16:00    Slatka sloboda (Sweet Liberty)    
18:00    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)    
20:00    Slepi putnici (The Impostors)    
22:00    Od 14 dana do doživotne    

05/07/2006   

04:00    Rosini    
06:00    Slepi putnici (The Impostors)    
08:00    Slatka sloboda (Sweet Liberty)    
10:00    Tajna kućne pomoćnice    
12:00    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)    
14:00    Popaj (Popeye)    
16:00    Zveket limenih srca (Heartbeeps)    
18:00    Neobični ljubavni trougao    
20:00    Sveti čovek (Holy Man)    
22:00    Rosini    

06/07/2006   

04:00    Hofa (Hoffa)    
06:20    Sveti čovek (Holy Man)    
08:10    Zveket limenih srca (Heartbeeps)    
10:00    Popaj (Popeye)    
12:00    Neobični ljubavni trougao    
14:00    Svet tišine (Jenseits der Stille)    
16:00    Pomama za letećim tanjirima (UFOria)    
18:00    Gospođa Reti    
20:00    Braća u Sestrinstvu (Sorority Boys)    
21:30    Hofa (Hoffa)
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Jul 06, 2006, 11:53:11 am »

cinemaniJa

06/07/2006   
   
14:00    SLAVICA    
16:00    Panika (PANIC)    
18:00    Krila kolomba    
20:00    Krivice (MAP OF THE WORLD)    
22:00    GOSPODIN KLAJN (MR KLEIN)    

07/07/2006   
00:00    Mentalna eksplozija (WAYDOWNTOWN)    
02:00    Bašta za zatvorenike (GREENFINGERS)    
08:00    Fokus (FOCUS)       
12:00    DORUČAK SA ĐAVOLOM    
14:00    Mala princeza (LITTLE PRINCESS)    
16:00    GOSPODIN KLAJN (MR KLEIN)    
18:00    U potrazi za zlatom Trećeg rajha    
20:00    Moje ime je Modesti    
22:00    Vozač (DRIVER)    

08/07/2006   
00:00    Nova vrsta (A BREED APART)    
02:00    Vukovi Vol Strita    
08:00    KUĆA PORED PRUGE    
10:00    King Kong živi (KING KONG LIVES)    
12:00    Duško Dugouško (BUGS BUNNY)       
16:00    Moje ime je Modesti    
18:00    Sumanuti parastos (EULOGY)    
20:00    Rizik (RISK)    
22:00    Licem u lice (Face to face)


film+

06/07/2006   
      
15:20    Posetioci osvajaju Ameriku    
17:00    Na sedmom nebu (Décalage horaire)       
20:20    Opasno Dete (Dangerous Child)    
22:00    Brata svog čuvar (My Brother's Keeper)    
23:30    Gradonačenik Kesterbridža, I deo    

07/07/2006   
   
10:20    Lagumi i zmajevi    
12:20    Tajna ostrva Roan Iniš        
15:20    Opasno Dete (Dangerous Child)    
17:00    Brata svog čuvar (My Brother's Keeper)       
20:20    Naš Život (Range Of Motion)    
22:00    Sesil Dementni (Cecil B. DeMented)    
23:30    Gradonačenik Kesterbridža, II deo    

08/07/2006   

08:00    Crtani film: Crna strela       
11:10    Crtani film: Dr Džekil i Mr. Hajd    
12:00    Tajna ostrva Roan Iniš    
14:00    Gradonačenik Kesterbridža - I deo    
16:00    Gradonačenik Kesterbridža - II deo    
18:00    Naš Život (Range Of Motion)    
19:30    Sesil Dementni (Cecil B. DeMented)    
21:00    Čekajući Trenutak    
22:30    Užareni Aluminijum (Rancid Aluminum)


hbo

06/07/2006   
   
13:05    Te luckaste stvari        
16:00    Oceanovih dvanaest    
18:05    Bubnjari    
21:05    Ubistvo Ričarda Niksona    
22:40    Čarlijevi anđeli 2: Gas do daske    

07/07/2006   
   
00:55    TRINAEST    
10:00    Moj stariji brat    
11:30    Izdani        
13:35    Bluz iz Lakavane    
15:10    Ledena princeza    
16:50    Ružičasti dodir    
18:20    Žena mačka    
20:05    Bez lopatice    
21:45    Fiks ljubavi    
23:45    Obrtni momenat    

08/07/2006   
01:10    Ulice Malibua    
08:00    Avanture Osi Neš    
09:40    Letnja pesma       
11:35    Motel Nijagara    
13:05    Zejda i ubica    
15:05    Amsterdamski pustinjak    
16:40    Lopovi sa Harvarda    
18:05    Osmeh Mona Lize    
20:05    SPAJDERMEN 2    
22:10    HOĆEMO LI DA PLEŠEMO?    


hallmark

06/07/2006   
      
14:00    Stranac u gradu    
17:30    Povratak u tajnu baštu    
20:15    Ljubavne pesme       
23:00    Cinkaroš    

07/07/2006   

00:45    Ljubavne pesme    
02:30    Cinkaroš    
04:15    Od srca    
06:00    Maldonadovo čudo    
07:45    Dinotopija: Izlaz    
09:30    Više nego što oči mogu videti    
11:15    Tajne        
14:00    Maldonadovo čudo       
20:15    Usputna ubistva    
22:00    Iscelitelj    

08/07/2006   

00:15    Misteriozna smrt nine šero    
02:00    Usputna ubistva    
03:45    Iscelitelj    
06:00    Pronađi i spasi    
07:45    Čovek sa levog terena    
09:30    Slučaj vampira iz vajtčapela    
11:15    To nije samo još jedna afera       
14:00    Sva ta velika i mala stvorenja    
15:15    Ubistva u midsomeru    
17:15    Ubistva u midsomeru    
19:15    Mekleodove ćerke    
20:15    Baskervilski pas       
23:00    Bez reda


tv1000

06/07/2006   
      
14:00    Svet tišine (Jenseits der Stille)    
16:00    Pomama za letećim tanjirima (UFOria)    
18:00    Gospođa Reti    
20:00    Braća u Sestrinstvu (Sorority Boys)    
21:30    Hofa (Hoffa)    

07/07/2006   

04:00    Oproštajni ludi provod    
06:00    Braća u Sestrinstvu (Sorority Boys)    
08:00    Pomama za letećim tanjirima (UFOria)    
10:00    Svet tišine (Jenseits der Stille)    
12:00    Gospođa Reti    
14:00    Obračun u gimnaziji (Three O'clock High)    
16:00    Pet glasova i klavir    
18:10    Život je sve što imaš    
20:00    Haj Fideliti (High Fidelity)    
22:00    Oproštajni ludi provod    

08/07/2006   

04:00    Veronikin dvostruki život    
06:00    Haj Fideliti (High Fidelity)    
08:00    Pet glasova i klavir    
10:00    Obračun u gimnaziji (Three O'clock High)    
12:00    Život je sve što imaš    
14:00    Santa Maradona    
16:00    Inspektor Gedžet (Inspector Gadget)    
18:00    Tamna strana Meseca    
20:00    Kako sam postala dama    
22:00    Veronikin dvostruki život
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Jul 07, 2006, 11:46:35 am »

subota 08.07

hrt1 08:20 doba ljubavi i doba smrti

b92 09:30 kojoti

pink 11:00 supermen 2

rts1 12:30 dinotopija

pink 13:00 maratonci trche pochasni krug

pink 16:00&05:00 zulender

rts1 16:45 virdzinijina trka

ns1 17:50 tajna plavog okeana

obn 20:00 devojke sa sela

hrt1 20:15 voleo bih da sam morski pas

obn 22:00 nije li sjajna

mag+ 22:00 crveno i crno

pink 22:00&02:05 trumanov shou

art 22:30 plochnici njujorka

hrt1 23:50 americhki psiho

obn 00:30 poslednja patrola

pink 00:35 paranoid

b92 00:45 disko groznica

hrt1 01:50 americhki psiho 2

hrt1 03:30 grudi i mesec


nedelja 09.07

hrt1 07:35 mali indijanac

rts2 10:00 oliver tvist

hrt1 10:15 gospodjica marple - najavljeno ubistvo

pink 14:00 chovek sa chetri noge

b92 14:03 zbogom lenjinu

pink 16:00 bejbi bum

hrt1 17:25 chovek bez lica

hrt1 20:00 nikola tesla

b92 21:00 pirati sa kariba

pink 21:00&01:15 mostovi okruga medison

mag+ 22:00 crveno i crno 2

art 22:30 aleja sunca

pink 23:45&04:00 zimski ljudi


ponedeljak 10.07

pink 13:40 dani od snova

rts2 14:00 charli chen u monte karlu

obn 21:50 a chorus line

mag+ 22:00 zlatna devojka

art 22:30 aljaska

hrt1 23:15 ubica

b92 00:10 meta broj 1

rts1 00:15 prekrsheni zaveti

ns1 00:16 blek dzek

pink 00:30 svi predsednikovi ljudi

obn 00:45 nije li sjajna

hrt1 02:45 utochishte

pink 03:15 shopen - potraga za ljubavlju


utorak 11.07

mag+ 10:00 duboko u mom srcu

pink 13:35 bombashi

rts2 14:00 charli chen u honululuu

hrt2 20:05 the fourth angel

b92 21:00 dzoni mnemonik

mag+ 22:00 ejmi i izabel

obn 22:00 krvava isplata

hrt1 22:25 puna kapa

art 22:30 samsara

rts1 00:15 vratjeno poshiljaocu

hrt1 00:15 druga strana kreveta

ns1 00:16 tri zhene jedne letnje vecheri

pink 00:35 dzulijan po

obn 00:45 a chorus line

pink 02:15 predsednikov chovek


sreda 12.07

pink 13:40 crveni udar

rts2 14:00 charli chen u rinu

hrt2 20:05 udri do kosti

b92 21:00 znam shta ste radili proshlog leta

mag+ 22:00 moja voljena deca

art 22:30 kup

hrt1 22:25 the big town

obn 22:50 opasni zhivot ministranata

pink 23:00 kolevka snova

rts1 00:15 mafijash

obn 00:45 krvava isplata

pink 01:30 prljavi poslovi


chetvrtak 13.07

pink 13:45 crvena zemlja

rts2 14:00 charli chen na ostrvu s blagom

hrt1 14:20&02:50 spone ljubavi

b92 21:00 josh uvek znam shta ste radili proshlog leta

mag+ 22:00 ukradeno iz srca

obn 22:00 sudnji dan

hrt1 22:25 good advice

art 22:30 krila zhivota

pink 23:30 velika prva divizija

rts1 00:15 barton fink

pink 02:15 iza crvenh vrata


petak 14.07

pink 13:15 usijanje

rts2 14:00 charli chen u zamrachenom gradu

hrt1 21:05 9 meseci

mag+ 22:00 ljubav pre svega

obn 22:00 tata moje bebe

art 22:30 krila zhivota 2

pink 23:00 crna machka beli machor

hrt1 23:20 orgazmo

obn 00:45 sudnji dan

rts1 00:50 oko 2

pink 01:15 u vrelini notji

hrt1 02:55 jednom lopov, uvek lopov

pink 03:30 deca iz marea
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Jul 09, 2006, 01:59:28 pm »

cinemaniJa

09/07/2006   
      
16:00    RAD NA ODREĐENO VREME    
18:00    Rizik (RISK)    
20:00    Ana (ANNA)    
22:00    Diplomac (GRADUATE)    

10/07/2006   

00:00    Srećan put (BON VOYAGE)        
08:00    Uzaludni strah (RELATIVE FEAR)    
10:00    Mali detektivi, velika nevolja    
12:00    Osvajanje Londona (WINNING LONDON)    
14:00    RAD NA ODREĐENO VREME    
16:00    Tajne KGB        
20:00    Kad ima ljubavi    
22:00    Darling (Darling)    

11/07/2006   

00:00    Čelična furija (GEN-Y COPS)    
02:00    Proleće u malom gradu    
08:00    Kraljeva garda (KING'S GUARD)    
10:00    Uskršnja priča (EASTER TALE)    
12:00    Tajne KGB-a o susretima „III vrste“    
14:00    Tvrdica (L’AVARE)    
18:00    COM za ubistvo (.COM FOR MURDER)    
20:00    Panika (PANIC)    


film+

09/07/2006   

00:00    Pojedi se od muke (Eat your heart out)    
07:00    Crtani film: Dr Džekil i Mr. Hajd       
12:00    Crtani film: Na zapad    
13:00    Čekajući Trenutak    
15:00    Bmx banditi (BMX Bandits)    
17:00    Užareni Aluminijum (Rancid Aluminum)    
19:00    Pojedi se od muke (Eat your heart out)    
21:00    Porodične tajne - Deep family secrets    
22:30    Psihijatar na delu (The shrink is in)    

10/07/2006   

00:00    Užareni Aluminijum (Rancid Aluminum)       
10:20    Bmx banditi (BMX Bandits)    
12:00    Palčić (Le Petit poucet)    
15:20    Porodične tajne    
17:00    Psihijatar na delu (The shrink is in)    
20:20    Tačka gubljenja (Point last seen)    
22:00    Uzmi sve (All of me)    
23:30    Robokap: Mračna Pravda    

11/07/2006   
    
10:20    Palčić (Le Petit poucet)    
12:00    Davno Vreme (Back Time)       
15:20    Tačka gubljenja (Point last seen)    
17:00    Uzmi sve (All of me)       
20:20    Gde je istina (Where the truth lies)    
22:00    Dvojnice (Stand Ins)    
23:30    Robokap: Otapanje


hbo

09/07/2006   
   
15:05    Rasturimo svet    
16:50    TROJA       
20:05    Identitet        
22:10    Pre sumraka    
23:30    Javna bezbednost    

10/07/2006   

01:00    Oči od kristala    
10:00    Lajthaus hil    
12:10    Bubnjari    
14:10    Pansion    
16:00    Herbi: buba nabudžena do zuba    
17:40    Vorm Springs    
20:05    Udavače       
22:25    THE RUNDOWN    

11/07/2006   
00:10    Gotika       
10:00    Ema    
11:55    Dok nas glasovi ne probude    
13:30    Rađanje Venere       
15:35    Ćuti i pucaj    
17:05    Vozač kartinga    
18:40    Protiv svih pravila    
20:35    Besmrtnik       
22:55    Autofokus


hallmark

09/07/2006   
      
15:45    Kraljević i prosjak    
17:30    Sara, obična i visoka        
20:15    Zalivski rat    
22:00    Odeljenje za pljačke i ubistva    
23:00    Fidel    

10/07/2006   

00:45    Slutnja    
02:30    Lajfpod    
04:15    Beg iz kanjona divlje mačke    
06:00    Oči u oči    
07:45    Kristi: izbor srca    
09:30    Vraćajući Lili    
11:15    G. Rokenrol: Priča o Alanu Fridu    
14:00    Oči u oči    
17:30    Vraćajući Lili       
20:15    Mnogo vike ni oko čega    

11/07/2006   

00:00    OKRUŽENI ZIDOVIMA    
01:45    MNOGO VIKE NI OKO ČEGA        
04:15    G. ROKENROL    
06:00    DRUGARI    
07:45    KRISTI: IZBOR SRCA    
09:30    GRAD BOGALJA    
11:15    LJUBAV SE NEŽNO RAĐA       
14:00    DRUGARI       
17:30    GRAD BOGALJA    
20:15    MALI DŽON    



tv1000   
   
10/07/2006   

04:00    Pare ili život!    
06:00    Život na selu (Country Life)    
08:00    Ed Vud (Ed Wood)    
10:10    Gospodo klinci    
12:00    Ko pre devojci... (Fame Chimica)    
14:00    Hajdi M. (Heidi M.)    
16:00    Hoću svoje telo natrag!    
18:00    U maju je sve dozvoljeno    
20:00    Kako je Stela ponovo postala riba    
22:00    Pare ili život!    

11/07/2006   

04:00    To smo što smo    
06:00    Kako je Stela ponovo postala riba    
08:00    Hoću svoje telo natrag!    
10:00    Hajdi M.    
12:00    U maju je sve dozvoljeno    
14:00    Gladna ljubavi    
16:00    Gradske priče    
18:00    Poslednje bezbrižno leto    
20:00    Gospodin Magu    
22:00    To smo što smo
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Jul 12, 2006, 09:01:36 am »

cinemeniJa

12/07/2006   
   
10:00    Afrički vrisak (AFRICA SCREAMS)    
12:00    GOSPODIN KLAJN (MR KLEIN)    
14:00    Pljačkaš bez imena (PILGRIM)    
16:00    Dodir (TOUCH)    
18:00    Najlepše priče 2    
20:00    Ugrožene vrste    
22:00    Ukradi i beži (STEAL)    

13/07/2006   

00:00    Đavolja kičma    
02:00    Lađa od kamena (STONERAFT)    
08:00    Put u središte Zemlje    
10:00    Fokus (FOCUS)    
12:00    Herkules (HERCULES)    
14:00    DORUČAK SA ĐAVOLOM    
16:00    Ukradi i beži (STEAL)    
18:00    Žena u ratu (WOMAN AT WAR)    
20:00    Razumeti Džejn    
22:00    Pomračenje (L’ECLISSE)    

14/07/2006   

00:00    Bili smo ponosni ratnici    
02:00    Čuvar duša (SOULKEEPER)    
08:00    Rizik (RISK)    
12:00    Film: KUĆA PORED PRUGE    
14:00    Pokahontas (POCAHONTAS)    
16:00    Pomračenje (L’ECLISSE)    
18:00    Tajne KGB-a    
20:00    Povratni udar (BLOWBACK)    
22:00          Ubistvo u Orijent Ekspresu


film+

12/07/2006   
   
10:20    Davno Vreme (Back Time)    
12:00    Klinci na divljem zapadu        
15:20    Gde je istina (Where the truth lies)    
17:00    Dvojnice (Stand Ins)    
20:20    Plakar (Le Placard)    
22:00    Vidok (Vidocq)    
23:45    Asteriks i Obeliks protiv Cezara    

13/07/2006   
   
10:20    Klinci na divljem zapadu    
12:00    Provincijska legenda - Hometown Legend        
15:20    Plakar (Le Placard)    
17:00    Vidok (Vidocq)       
20:20    Visoki ulozi (High Stakes)    
22:00    Javne Tajne    
23:30    Robokap: Uskrsnuće    

14/07/2006   
   
10:20    Provincijska legenda (Hometown Legend)    
12:00    Duhovi Dikensonove Prošlosti       
15:20    Visoki ulozi (High Stakes)    
17:00    Javne Tajne (Walking and Talking)        
20:20    Saslušanje Majkla Kroua    
22:00    Zaboravljeni Zločin


hbo

12/07/2006   
   
00:40    Tim Amerika: Svetska policija    
10:00    Zejda i ubica    
11:30    Dalida 1       
13:45    Skejtborderi        
16:25    Dome, slatki dome    
18:00    Zauvek prijatelji    
20:05    Identitet    
21:35    Bezbednost ili sloboda    
23:05    Monik    

13/07/2006   
   
01:10    Kradljivci slika    
10:00    Poskok u šaci    
11:45    Muškarci s metlama    
13:30    Deca koja su spasila leto    
14:45    Osmeh Mona Lize    
16:45    Bez lopatice    
18:25    Jedna ljubav       
20:30    Obrtni momenat    
21:55    Posle sumraka    
23:35    Fiks ljubavi    

14/07/2006   

01:05    Doktor Rej    
10:00    Samo ne ljubav    
11:40    Plavi leptir    
13:25    Zaboravljeni blizanci    
14:55    Lajthaus hil    
16:35    Vilenjak    
18:15    Čarlijevi anđeli 2: Gas do daske    
20:05    Grešnik    
21:50    Mis izgnanik       
23:50    Zakon mafije


hallmark

12/07/2006   
   
00:00    Roksen: pulicerova nagrada    
01:45    Mali džon    
03:30    Zakon i red: kriminalna namera    
04:15    Ljubav se nežno rađa    
06:00    Osvojiti vrh    
07:45    Anoreksija    
09:30    Začarani princ    
11:15    Barbara tejlor bredford: biti najbolja    
14:00    Osvojiti vrh       
17:30    Začarani princ       
20:15    Zaključan u tišinu    

13/07/2006   

00:00    Zanemeo od straha    
01:45    Zaključan u tišinu       
04:15    Barbara Tejlor Bredford    
06:00    Misija spasa: spašavanje leta 771    
07:45    Upravljati divljim poljima    
09:30    Incident u malom gradu    
11:15    Barbara Tejlor Bredford    
14:00    Misija spasa: spašavanje leta 771          
17:30    Incident u malom gradu       
20:00    Amajlije za lagodan život    

14/07/2006   

00:00    Inspektori    
01:45    Amajlije za lagodan život       
04:15    Barbara Tejlor Bredford    
06:00    Marija, majka Isusova    
07:45    Durango    
09:30    Dar ljubavi: Priča Danijela Hafmana    
11:15    Održano obećanje: Priča Oksane Baial    
14:00    Marija, majka Isusova       
17:30    Dar ljubavi: Priča Danijela Hafmana    
20:15    Supernova



tv1000

12/07/2006   

10:00    Gladna ljubavi    
12:00    Poslednje bezbrižno leto (Gripsholm)    
14:00    Problemi sa zetom (Mio cognato)    
16:00    Nervozna kuvarica Marta    
18:00    Božićno prokletstvo    
20:00    23    
22:00    Odrastanje na Beverli Hilsu    

13/07/2006   

04:00    Misterija na Aljasci (Mystery Alaska)    
06:00    23    
08:00    Nervozna kuvarica Marta    
10:00    Problemi sa zetom (Mio cognato)    
12:00    Božićno prokletstvo    
14:00    Slatka sloboda (Sweet Liberty)    
16:00    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)    
18:00    Žaoka 2 (The Sting II)    
20:00    Zimski san (Winterschläfer)    
22:00    Misterija na Aljasci (Mystery Alaska)    

14/07/2006   

04:00    Hofa (Hoffa)    
06:20    Zimski san (Winterschläfer)    
08:20    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)    
10:10    Slatka sloboda (Sweet Liberty)    
12:00    Žaoka 2 (The Sting II)    
14:00    Inspektor Gedžet (Inspector Gadget)    
16:00    Popaj (Popeye)    
18:00    "Normalna" porodica (Okay)    
20:00    Trči Lola, trči (Lola rennt)    
22:00    Hofa (Hoffa)
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Jul 17, 2006, 09:13:57 am »

huh..bash me dugo nije bilo..

svadba i tako te stvari..  Smiley


cinemaniJa

17/07/2006   
   
10:00    Knjiga o džungli (JUNGLE BOOK)    
14:00    SKUPLJAČI PERJA    
16:00    Tajne KGB-a o ubistvu Kenedija    
20:00    Gimlet (Gimlet)    
22:00    Mladi Adam (YOUNG ADAM)    

18/07/2006   

00:00    Pustinjski ratnik       
08:00    Uspavana lepotica (SLEEPING BEAUTY)    
10:00    HAJDUK    
12:00    Tajne KGB-a o ubistvu Kenedija    
14:00    Čorba od kupusa    
18:00    Musketar (MUSKETEER)    
20:00    Ukradi i beži (STEAL)    
22:00    Treći čovek (Third man)    

19/07/2006   

00:00    Carstvo nemani (SHARK ZONE)    
02:00    Razumeti Džejn    
08:00    Mala princeza (LITTLE PRINCESS)    
10:00    Kvigli (QUIGLEY)    
12:00    Pomračenje (L’ECLISSE)    
14:00    Uzaludni strah (RELATIVE FEAR)    
16:00    Crvenkapica    
18:00    Deset Božjih zapovesti    
20:00    Carstvo nemani (SHARK ZONE)    
22:00    Krvavo svedočanstvo (STATEMENT)


film+

17/07/2006   
   
10:20    Prava vilinska priča    
12:00    Priča o Merlin Bel       
15:20    Čovek koji nije bio tamo    
17:20    Trans (Trance)       
20:20    Empajr Stejt (Empire State)    
22:00    Ja i mojih 5 žena (My 5 Wives)    
23:40    Hari, prijatelj koji želi dobro    

18/07/2006   
   
10:20    Priča o Merlin Bel    
12:00    Skači od sreće (Jumping for joy)       
15:20    Ja i mojih 5 žena (My 5 Wives)    
17:00    Empajr Stejt (Empire State)       
20:20    Savršeno Normalan (Perfectly Normal)    
22:20    Sklonište (Sanctury)    

19/07/2006   

00:10    Američki Jakuza (American Yakuza)    
01:45    Hari, prijatelj koji želi dobro        
10:20    Skači od sreće (Jumping for joy)    
12:00    Sali Maršal nije vanzemaljac        
15:20    Sklonište (Sanctury)    
17:10    Savršeno Normalan (Perfectly Normal)       
20:20    Pakt sa vukovima (Le Pacte des loups)    
22:40    Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra


hbo

17/07/2006   
      
10:00    Ćuti i pucaj    
11:30    Dome, slatki dome    
13:05    Amsterdamski pustinjak    
14:40    Mućka    
16:15    Zauvek prijatelji    
18:15    Lopovi sa Harvarda        
20:05    Razvod na francuski način        
22:30    SPAJDERMEN 2    

18/07/2006   

00:35    Ubice među nama    
10:00    Pansion    
11:45    Bizonski snovi    
13:15    Rasturimo svet    
15:05    Ljubav, laži, deca i psi    
16:40    Mis izgnanik    
18:15    Te luckaste stvari       
20:35    Bez lopatice    
22:15    Identitet    
23:45    Svakodnevni ljudi    

19/07/2006   

01:15    Zakon mafije    
10:00    Rađanje Venere    
11:35    Deca koja su spasila leto    
12:45    Dalida 2       
14:50    Virdžinijino bekstvo    
16:35    Boje života    
18:35    Motel Nijagara    
20:05    Gigli    
22:05    Besmrtnik    
23:50    Ubistvo Ričarda Niksona


hallmark

17/07/2006   
      
11:15    Sedmi potok        
14:00    Taoc na jedan dan       
17:30    Zaljubio sam se u komšinicu       
20:15    Makbet    
   
18/07/2006   

00:00    Rizik robina kuka    
01:45    Makbet        
04:15    Sedmi potok    
06:00    Špijunaža i muljaža    
07:45    Jednorogovo putovanje    
09:30    Sestrin čuvar    
11:15    Sara, obična i visoka    
14:00    Špijunaža i muljaža        
17:30    Sestrin čuvar    
20:15    Kralj Teksasa    

19/07/2006   

00:00    Strast ajn rand    
01:45    Kralj Teksasa       
04:15    Sara, obična i visoka    
06:00    Incident    
07:45    Jednorogovo putovanje    
09:30    Džejnin pratilac    
11:15    Baskervilski pas    
14:00    Incident       
17:30    Džejnin pratilac       
20:15    Ples na mesečini    


tv1000

17/07/2006   
    
10:00    Rosini (Rossini)    
12:00    Slepi putnici (The Impostors)    
14:00    Neobični ljubavni trougao    
16:00    Gospođa Reti    
18:00    Kako sam postala dama    
20:00    Žirafa (Meschugge)    
22:00    To smo što smo (The Sum Of Us)    

18/07/2006   

04:00    Haj Fideliti (High Fidelity)    
06:00    Žirafa (Meschugge)    
08:00    Gospođa Reti    
10:00    Neobični ljubavni trougao    
12:00    Kako sam postala dama    
14:00    Pomama za letećim tanjirima (UFOria)    
16:00    Svet tišine (Jenseits der Stille)    
18:00    Pritajeni pogled (La Spettatrice)    
20:00    Misterija na Aljasci (Mystery Alaska)    
22:00    Haj Fideliti (High Fidelity)    

19/07/2006   

04:00    Madam Bovari (Madame Bovary)    
06:20    Misterija na Aljasci (Mystery Alaska)    
08:20    Svet tišine (Jenseits der Stille)    
10:10    Pomama za letećim tanjirima (UFOria)    
12:00    Pritajeni pogled (La Spettatrice)    
14:00    Zveket limenih srca (Heartbeeps)    
16:00    Čuvaj se lepih otmičarki    
18:00    Loše društvo (Bad Company)    
20:00    Inspektor Gedžet (Inspector Gadget)    
22:00    Madam Bovari (Madame Bovary)
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Jul 20, 2006, 08:23:13 pm »

cinemaniJa

21/07/2006      
00:00    Ples u Lugnasi    
02:00    Mentalna eksplozija (WAYDOWNTOWN)    
08:00    Iza crvenih vrata (BEHIND RED DOOR)       
12:00    RAD NA ODREĐENO VREME    
14:00    Krv na Suncu (Blood on the Sun)    
16:00    Šok (LE CHOC)    
18:00    Tajne KGB-a o ubistvu Kenedija    
20:00    Eliminator (ELIMINATOR)    
22:00    On, ona i klonirana (REPLI-KATE)    

22/07/2006   

00:00    Među tvojim nogama    
02:00    Trinaesti ratnik    
08:00    SKUPLJAČI PERJA    
10:00    PINOKIO I GOSPODAR MRAKA    
12:00    MAGIČNI PASULJ       
16:00    Eliminator (ELIMINATOR)    
18:00    Panika (PANIC)    
20:00    Deca revolucije    
22:00    Pod vodom (WATER'S EDGE)


film+

21/07/2006   
   
10:20    Ostrvo sa blagom (Treasure Island)    
12:00    Ko dobija kuću?       
15:20    8 žena (8 femmes)    
17:10    Abc Menheten (A, B, C... Manhattan)       
20:20    Ples na mesečini (Moondance)    
22:00    Grad Radosti (City of Joy)    

22/07/2006   

00:20    Lepljivi prsti vremena    
08:00    Crtani film: Crni Lepotan        
11:10    Crtani film: Vetar u Vrbaku    
12:00    Lepljivi prsti vremena    
13:30    Ko dobija kuću?    
15:20    Grad Radosti (City of Joy)    
17:30    Ples na mesečini (Moondance)    
19:00    Ko dobija kuću?    
21:00    Uživanje za gospodu (Gentlemans Relish)    
22:30    Džin i Čokolada (Crush)


hbo

21/07/2006   

00:35    Anatomija 2    
10:00    Rasturimo svet        
12:10    Devojka iz Gileada    
14:05    Zejda i ubica    
15:35    Razvod na francuski način       
18:00    Oceanovih dvanaest    
20:05    Napoleon Dinamit    
21:35    Prošli život       
23:40    Specijalci    

22/07/2006   
    
08:00    Lenny, čudo od psa    
09:25    Izdani    
11:00    Mis izgnanik       
13:35    Ružičasti dodir    
15:05    Herbi: buba nabudžena do zuba    
16:50    Mućka    
18:25    Posle sumraka    
20:05    TROJA    
22:45    Obrtni momenat


hallmark

21/07/2006   
   
00:00    Isplivavanje    
01:45    U odbrani naše dece        
04:15    Promenljiva osećanja    
06:00    Grejs i glori    
07:45    Orkestar iz sandy bottoma    
09:30    Sledi reku    
11:15    Od srca    
14:00    Grejs i Glori        
17:30    Sledi reku       
20:15    Supernova    
22:00    Divlji u srcu    
   
22/07/2006   
   
01:00    Moć i lepota    
02:45    Crni lisac    
04:15    Od srca    
06:00    Nebo nad Luizijanom    
07:45    Znak četvorke    
09:30    Nemirne duše    
11:15    Supernova       
14:00    Divlji u srcu    
15:15    Ubistva u Midsomeru    
17:15    Ubistva u Midsomeru       
20:15    Drvo želja    
22:00    Dok martin    
23:00    Rimsko proleće gđe Stoun


tv1000

21/07/2006   
   
04:00    Život je sve što imaš    
06:00    Ko pre devojci...    
08:00    Tajna kućne pomoćnice    
10:00    Obračun u gimnaziji    
12:00    Smrtonosni transfer    
14:00    Uspomene sa brajtonske plaže    
16:00    Oproštajni ludi provod    
17:50    Ed Vud    
20:00    Tri boje: crveno    
22:00    Život je sve što imaš    

22/07/2006   

04:00    To smo što smo (The Sum Of Us)    
06:00    Gros Point Blank    
08:00    Sveti čovek (Holy Man)    
10:00    Rosini (Rossini)    
12:00    Slepi putnici (The Impostors)    
14:00    Neobični ljubavni trougao    
16:00    Gospođa Reti    
18:00    Kako sam postala dama    
20:00    Žirafa (Meschugge)    
22:00    To smo što smo (The Sum Of Us
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Jul 22, 2006, 09:36:22 am »

subota 22.07

pink 11:00 majmunska posla

politika 12:00 osetjaj krivice

rts1 12:30 mali vojnici

pink 13:00 mis

art 13:30 rashtimovani trio

hrt1 14:55 poljubac smrti

pink 16:00&02:50 zhenskarosh

rts1 16:45&00:45 kraljevi i kraljica 1

ns1 17:50 igrach odozgo

stankom 19:00 prorochanstvo

obn 20:00 san za zhivotom zh. m. barija

politika 20:00 odjeci uspomena

hrt1 20:10 nikad se nisam poljubila

pink 21:00 vajat erp

rts1 21:05 antoni zimer

b92 21:10 montana

obn 22:00 volim, ne volim

mag+ 22:00 stranci u porodici 1

art 22:30 dvostruka tajna

rts1 22:45 uskrsnutje tudjina

obn 00:30 raj je tamo

hrt1 00:30 buried alive

pink 00:40 americhki letachi

b92 00:45 nil jang : grindejl

hrt1 02:15 ket

hrt1 03:40 zlatna vremena


nedelja 23.07

b92 06:00 plavi mesec

rts2 10:00 oliver tvist 3

hrt1 10: 15 strogo kontrolisani vozovi

politika 12:00 osetjaj krivice 2

b92 12:20 montana

pink 14:00 ljubav i moda

b92 14:03 senke jahacha

pink 16:00 volim te ali me ne dodiruj

rts1 17:00&00:15 kraljevi i kraljica 2

ns1 17:20 gospoda deca

hrt1 17:45 lov na zeleni dijamant

pink 18:00 marsi iks

ns1 20:00 uticajni agent

politika 20:00 odjeci uspomena 2

hrt1 20:10 djuka begovitj

rts1 21:25 hodach po snegu

pink 21:45 okret sudbine

mag+ 22:00 stranci u porodici 2

hrt1 22:25 the appalossa

art 22:30 dvostruka tajna 2

stankom 00:00 prorochanstvo 3

pink 00:00&02:00 okret sudbine

pink 02:00&04:35 prodavac kadilaka


nastavak u nedelju..\\
fala na razumevanju  Smiley
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
sexy84
Inventar
*****
Poruke: 2236



Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Jul 22, 2006, 04:05:36 pm »

cinemaniJa

23/07/2006   

00:00    Deset minuta stariji - I deo       
08:00    Serija: Bonanca    
10:00    Duško Dugouško (BUGS BUNNY)    
12:00    Pokahontas (POCAHONTAS)    
14:00    Mali detektivi u potrazi ...    
16:00    VELIKI TRANSPORT    
18:00    Deca revolucije    
20:00    Žena u ratu (WOMAN AT WAR)    
22:00    Čovek koji je tužio Boga    

24/07/2006   

00:00    Ukradi i beži (STEAL)       
08:00    Povratni udar (BLOWBACK)    
10:00    Grof Monte Kristo    
12:00    BANOVIĆ STRAHINJA    
14:00    VELIKI TRANSPORT    
16:00    Dokumentarni film: Instinkt predatora    
18:00    Anđeo i odmetnik    
20:00    Dodir (TOUCH)    
22:00    Nevernica (FAITHLESS)


film+

23/07/2006   

00:20    Deca iz Marea    
07:00    Crtani film: Vetar u Vrbaku       
12:00    Crtani film: Odisej    
13:00    Džin i Čokolada (Crush)    
15:00    Deca iz Marea    
17:00    Povratak Kući (Running Home)    
19:00    Uživanje za gospodu (Gentlemans Relish)    
21:00    Čudesna sudbina Amelije Pulen    
23:00    Lava    

24/07/2006   

00:40    Džin i Čokolada (Crush)       
10:20    Povratak Kući (Running Home)    
12:00    Uhvati vetar (Windrunner)        
15:20    Čudesna sudbina Amelije Pulen    
17:20    Lava       
20:20    Cena Greha (Ash Wednesday)    
22:00    Bdenje Neda Divajna (Waking Ned)    
23:30    Oni (They)



hbo

23/07/2006   

00:10    Pre sumraka    
01:30    Fiks ljubavi    
08:00    Deca koja su spasila leto    
09:10    Vorm Springs    
11:10    Ćuti i pucaj    
12:40    Osmeh Mona Lize    
14:35    Fantom iz dubina    
16:10    Ledena princeza    
17:50    Bez lopatice       
20:05    Mandžurijski kandidat    
22:15    Doktor Haf    
23:10    Tim Amerika: Svetska policija    

24/07/2006   

00:50    Ni za ni protiv    
10:00    Plavi leptir    
11:40    Rađanje Venere    
13:15    Muškarci s metlama    
14:55    Dalida 1    
16:50    Dalida 2    
18:30    Vilenjak    
20:05    Breskve       
22:25    Gigli


hallmark

23/07/2006   
   
01:00    Ubistva u Midsomeru    
02:45    Ubistva u Midsomeru    
04:30    Znak četvorke    
06:00    Pucanje porodičnih veza    
07:45    Vreme na vrhu    
09:30    Obojena kuća    
11:15    Kiša za Odri    
13:00    Mekleodove ćerke    
14:00    Pucanje porodičnih veza    
15:45    Vreme na vrhu    
17:30    Obojena kuća    
19:15    Mekleodove ćerke    
20:15    Džeki, Etel, Džoan    
23:00    Đavolja računica    

24/07/2006   

00:45    Oslobođena prošlosti    
02:30    Džeki, Etel, Džoan: Žene kamelota    
04:15    Kiša za Odri    
06:00    Ropstvo: Istinita priča o Fani Kembl    
08:00    Sva ta velika i mala stvorenja    
09:15    Život na delti    
11:15    Stranac u gradu        
14:00    Ropstvo: Istinita priča o Fani Kembl    
17:30    Stranac u gradu    
20:15    Neukroćena goropad        
23:00    Beskućnica na Harvardu


tv1000

23/07/2006   
   
04:00    Odrastanje na Beverli Hilsu    
06:00    Romi i Mišel na godišnjici mature    
08:00    Slepi putnici (The Impostors)    
10:00    Popaj (Popeye)    
12:00    Život na selu (Country Life)    
14:00    Slatka sloboda (Sweet Liberty)    
16:00    Gospodin Magu (Mr. Magoo)    
18:00    Loše društvo (Bad Company)    
20:00    Hofa (Hoffa)    
22:20    Odrastanje na Beverli Hilsu    

24/07/2006   

04:00    23    
06:00    Hofa    
08:20    Gospodin Magu (Mr. Magoo)    
10:00    Slatka sloboda (Sweet Liberty)    
12:00    Loše društvo (Bad Company)    
14:00    Muzičarke iza rešetaka (Bandits)    
16:00    Božićno prokletstvo    
18:00    Opčinjeni svingom (Swing Kids)    
20:00    Hoću svoje telo natrag!    
22:00    23
Sačuvana

Una palabra no dice nada
y al mismo tiempo lo esconde todo..
Stranice: 1 [2] 3
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC | Srpski prevod: Jovan Turanjanin Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!