DrenikNet Forum
Oktobar 24, 2014, 09:34:03 am *
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Vesti: Dobro dosli!

Početna   Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija  
Stranice: 1 2 [3] 4 5
  Štampaj  
Autor Tema: Teretana ili ne  (Pročitano 19282 puta)
WuDuG|rL
V.I.P
Lajavi krelac

19960752
Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #30 poslato: Mart 24, 2003, 03:46:21 pm »

Citat: "WuDu"

a taj koga si video je verovatno gunter schlierkamp, nemac ima preko 2 metra i bio je 5 na poslednjem takmicenju Mr.Olympia evo ti slika
jao miso samo nemoj da se napucas kao taj..  Bljak  Bljak  Bljak  to je bre preterano
Sačuvana

sve dolazi samo ako covek hoce da ceka.
Genie
Lajavi krelac

Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: Mart 24, 2003, 09:09:02 pm »

Citat: "Genie"

Huh?? Posle prvih mesec dana ne mozes da osetis promene u snazi ako prestanes da uzimas kreatin???

Dopada ti se kako izgledaju oni momci sa naslovnih strana Flex-a? Juce sam video lika koji je visok 2m i ima 171kg, sve cist misic... bolesno...

1 - ne, nego ne osecas promene u smislu da nisi toliko jak kao kad si uzimao kreatin
2 - salim se za to.. mislim da ne zelim da izgledam onako =)
jer ono je preterano..
a taj koga si video je verovatno gunter schlierkamp, nemac ima preko 2 metra i bio je 5 na poslednjem takmicenju Mr.Olympia evo ti slika

1. Znaci ako mi je uspelo da skapiram Smiley ne osecas pad snage nakon prestanka uzimanja kreatina? Ako nisam dobro skapirao pocecu da se brinem... Zbunjen  Smiley
2.Nisam pricao o bilderu. "covek" kog sam video je bivsi igrac NFL-a. Ne znam da li si cuo za K-1, borilacka vestina koja prestavlja mix kick-boxa, mai-taija...e pa tu sam ga video. Pokusacu da iskopam nesto na netu o tome, pa cu da okacim u sportu da ne sirim sad ovde. I pored toga sto nije bilder sve sto ima je cist misic, mada deluje vrlo plasticno, koza mu je cudna...verovatno od toga sto je zgutao... Smiley
Sačuvana

Ništa nije teško kad imaš dobar motiv
WuDu
V.I.P
Kanarinac

wudu_bh@hotmail.com
Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: Mart 28, 2003, 08:32:08 am »

1. Znaci ako mi je uspelo da skapiram Smiley ne osecas pad snage nakon prestanka uzimanja kreatina?

jes' bash tako =)

2.Nisam pricao o bilderu. "covek" kog sam video je bivsi igrac NFL-a. Ne znam da li si cuo za K-1, borilacka vestina koja prestavlja mix kick-boxa, mai-taija...e pa tu sam ga video. Pokusacu da iskopam nesto na netu o tome, pa cu da okacim u sportu da ne sirim sad ovde. I pored toga sto nije bilder sve sto ima je cist misic, mada deluje vrlo plasticno, koza mu je cudna...verovatno od toga sto je zgutao... Smiley

pratim povremeno k1 na kablovskoj =)
a ne znam na kog lika mislis..
svejedno, taj je gutao ozbiljne stvari, ne ove "sokice" sto ja pijem =)
mislim, pio sam i ja steroide al ne dovoljno dugo =P
Sačuvana

<OMGDAGGERZSTABSTABSTAB>
Matirio
Domaća živuljka

Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #33 poslato: Mart 28, 2003, 01:31:20 pm »

Pa, zashto da ne? To je ok, istroshiti energiju, dovesti sebe u red.. ja bih volela da idem u teretanu, ali ja sam jedna velika lenjivica, ne mogu ni par trbushnjaka da uradim kod kutje..
Sačuvana

No darker than that, gloomier than an autumn night....
Genie
Lajavi krelac

Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Mart 28, 2003, 03:37:05 pm »

1. Znaci ako mi je uspelo da skapiram Smiley ne osecas pad snage nakon prestanka uzimanja kreatina?

jes' bash tako =)

pratim povremeno k1 na kablovskoj =)
a ne znam na kog lika mislis..
svejedno, taj je gutao ozbiljne stvari, ne ove "sokice" sto ja pijem =)
mislim, pio sam i ja steroide al ne dovoljno dugo =P

Pa ne znam kako kreatin deluje na tebe...jesi ti siguran da si prestao da ga uzimas...i da li je to uopste kreatin? Smiley Tongue

A onaj ogromni nije nista gutao...samo se bockao direktno u misic...Znas kolka mazga...Inace, nije dugo u K-1, ima samo 7 borbi...
Sačuvana

WuDu
V.I.P
Kanarinac

wudu_bh@hotmail.com
Pogledaj profil
blA
« Odgovor #35 poslato: April 01, 2003, 02:49:52 pm »

znam koji je, ogromni crnja, znaci nema tehniku, samo zamane
al kad potrefi =))))))))
inace, sigurno sam uzimao kreatin(nisam pocetnik), i jos dosta toga.. efedrin, proteine, ugljene hidrate, aminokiseline(ablete i tecne).. itd
a i neke prave stvari.. metandrostenolon(metan =)), nor androstenedion(extrakt nandrolon-a) i jos neke koje ne bih da pominjem =>
Sačuvana

<OMGDAGGERZSTABSTABSTAB>
Genie
Lajavi krelac

Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: April 01, 2003, 11:19:29 pm »

Ako te ne ubije udarac, ubije te promaja...zamahte 3 puta i crkne od umora...strasno.
Sta si ti to sve guto crni covece? Smiley Efedrin stvara zavisnost, to provereno znam. A za metan znam da je provereno dobar, imam ortaka koji je to uzimao... bruka Smiley Samo ne znam kako deluje... Za onaj sto si pomenuo posle metana nisam cuo. Uzimam kombiaciju proteina i ugljenih hidrata...
Sačuvana

WuDu
V.I.P
Kanarinac

wudu_bh@hotmail.com
Pogledaj profil
blA
« Odgovor #37 poslato: April 05, 2003, 01:42:42 pm »

Ako te ne ubije udarac, ubije te promaja...zamahte 3 puta i crkne od umora...strasno.
Sta si ti to sve guto crni covece? Smiley Efedrin stvara zavisnost, to provereno znam. A za metan znam da je provereno dobar, imam ortaka koji je to uzimao... bruka Smiley Samo ne znam kako deluje... Za onaj sto si pomenuo posle metana nisam cuo. Uzimam kombiaciju proteina i ugljenih hidrata...

ma crnja je smeshan ko zgazhena zhelja za rastom =)
nego.. pa gutao sam jer sam bio premrshav, na 180 69 kg, sad sam 183/81 i idem da se jos malko ugojim =)
a efedrin izaziva zavisnost ako uzimas duze vreme, par i vise godina, a kako ti to provereno znas? postao si zavistan? =)
nemoj da pricas o necemu sto nisi probao.. ispasces glup Wink
od metana samo sam se ugojio 4kg, za mesec dana
uz naravno dobru ishranu i dodatke u vidu proteina.. a imam brz metabolizam pa bi mi za +4kg samo hranom trebalo bar 3 meseca..
eto.. ako te neshto zanima pitaj slobodno =)
Sačuvana

<OMGDAGGERZSTABSTABSTAB>
Genie
Lajavi krelac

Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: April 05, 2003, 07:22:17 pm »

Xexe, provereno znam jer ima ortaka koji se navuko... Tongue Pitanja cu na pm... Tongue
Sačuvana

Igor
Ja zalutah...
*

pentijum pentijum
Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #39 poslato: April 10, 2003, 11:23:45 am »

Efedrin sam po sebi ne stvara zavisnost, on je supstanca koju koriste asmaticari da bi otvorili bronhije, tj. uzimajuci ga imas veci priliv kiseonika (zato ga koriste atleticari takodje), a ako imas vise kiseonika telo se brze oporavlja izmedju serija, a naravno imas ga vise i prilikom vezbanja tj. u toku podizanja...

Ono sto stvara zavisnost je kombinacija EFEDRIN + ASPIRIN + KOFEIN, ovo je da kazemo dobra stvar, poznata i kao sredstvo za skidanje kilaze, ovom kombinacijom dobijate bez laganja oko 20% vise snage, izdrzljivosti... E sada, zavisnost kao zavisnost nije fizicka (mozda i jeste, kazu oni koji su uzimali da se prvih nekoliko treninga oseca glavobolja, ali nista vise), vec psihicka, bez obzira na nepredak coveku se volja za trening i snaga prilikom prestanka uzimanja smanjuju na cisto psiholoskoj bazi i dok se ta barijera u mozgu ne srusi covek je "navucen" na njega...

Sto se mene tice, ja ovo nisam uzimao, razmisljao sam (treba kilazu da sredim), ali u globalu moj savet je da bezite od ovoga kako god znate i umete...
Sačuvana
Igor
Ja zalutah...
*

pentijum pentijum
Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #40 poslato: April 10, 2003, 11:28:09 am »

od metana samo sam se ugojio 4kg, za mesec dana uz naravno dobru ishranu i dodatke u vidu proteina..

Matori, jedno pitanje, mozda nisam informisan, ali koje je poenta uzimati steroide nezavisno, to je glupo ako se radis, radi ciklus kako valja... Smiley, ovako samo mozes probleme sebi da napravis...
Sačuvana
Stanke
Lajavi krelac

78816718
Pogledaj profil WWW
« Odgovor #41 poslato: April 11, 2003, 12:37:47 am »

jebo ta sranje kreatin metan dza bu mislim ok je to ako ne mozes noralno tj prirodno da se uradis ali vako je glupo uzimati to stvarno..  bicete vecno nezadovljni izgledom itrazicete jos i jos i stacete pred ogledalo i  zlo.. Smiley  Zbunjen
Sačuvana
WuDu
V.I.P
Kanarinac

wudu_bh@hotmail.com
Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: April 11, 2003, 02:53:37 pm »

Citat: "Igor"
od metana samo sam se ugojio 4kg, za mesec dana uz naravno dobru ishranu i dodatke u vidu proteina..

Matori, jedno pitanje, mozda nisam informisan, ali koje je poenta uzimati steroide nezavisno, to je glupo ako se radis, radi ciklus kako valja... Smiley, ovako samo mozes probleme sebi da napravis...

genijalac =)
pa radio sam ciklus..
2,3,4,5,6,5,4,2
Sačuvana

<OMGDAGGERZSTABSTABSTAB>
Igor
Ja zalutah...
*

pentijum pentijum
Pogledaj profil E-mail
« Odgovor #43 poslato: April 11, 2003, 09:27:10 pm »

Mislio sam na kombinaciju sa drugim steroidima, nema veze...

Inace koliko izbacujes? Ravni, kosi, ramena, biceps?
Sačuvana
Stanke
Lajavi krelac

78816718
Pogledaj profil WWW
« Odgovor #44 poslato: April 12, 2003, 01:08:39 am »

biceps LOL to se ne izbacuje Smiley
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC | Srpski prevod: Jovan Turanjanin Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!